EN RU UA
EN RU UA
Онлайн заявка

Natura Food

Про проект
Natura Food

Natura Food – це більше, ніж їжа. Правильне харчування є основою здоров'я та краси.
Наш свідомий вибір – органічні продукти, адже нашим клієнтам ми пропонуємо високоякісний продукт та сервіс.

Завдання Створення персонального раціону харчування від вибору продуктів дієтологом до своєчасної доставки в спеціальному боксі.

Natura Food – комплексна стратегія харчування, яка допоможе зберегти здоров'я, молодість, розкрити енергетичний потенціал вашого організму та підкорити час.

Меню Natura Food повністю персоніфіковано та залежить від ваших побажань та медичних показань, розроблено бренд-шефом компанії VIP Catering Євгеном Дуденко. Програма харчування може бути спрямована на схуднення чи утримання ваги, але головне – збалансоване та повноцінне. Ми подбаємо про різноманітність меню, щоб ви відчували максимальний ефект та задоволення від програми харчування.

Щоденний раціон харчування будується у балансі поєднання якісних органічних продуктів, потреб організму та переваг людини.

Доставка від Natura Food збереже ваш час та замінить візит до кількох ресторанів.
Страви доставляються в термобоксах від провідного виробника професійного обладнання та у спеціальному керамічному посуді, що гарантує якість, безпеку та
комфорт доставки.

Natura Food

Вибираючи Natura Food – ви гарантовано отримуєте персональний менеджмент, економію часу, персональне меню щоденного раціону розроблено відповідно до ваших потреб організму і як результат – зберігаєте здоров'я, відновлюєте життєву енергію та покращуєте самопочуття.