RU UK
RU UK
Онлайн заява
Головна

Кейтеринг у Києві та по всій Україні

презентація Головна
Відео про компанію
Головна
15 років ми відточуємо вміння дивувати гостей на заходах
Проведені заходи
З 2007 року ми стали надійними партнерами для більш ніж 100 компаній по всій Україні.
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Послуги
Де провести захід: весілля, корпоратив, нарада чи стратегічна сесія?
Наші проекти

Переваги виїзного кейтерингу у Києві.

Кейтеринг часто асоціюється з організацією свят, весіль та урочистостей. Але ця послуга не менш популярна та затребувана у сфері бізнесу: як невелике обслуговування ділових зустрічей та обідів в офісі, так і партнерські вечори, де все має бути «на рівні». Різні презентації, майстер-класи та конференції також рідко обходяться без кейтеринг-обслуговування. Які ж питання та проблеми допомагає вирішити така послуга?

  • організація харчування. Ми несемо повну відповідальність за якість їжі, рівень сервісу та своєчасне виконання домовленості;
  • складання меню, виходячи з ваших потреб, бюджету та концепції;
  • у разі потреби допоможемо підібрати майданчик для заходу;
  • забезпечимо всім необхідним технологічним обладнанням, посудом, меблями;
  • замовлення заходу під ключ або ж можете вибрати тільки ті послуги, які вам необхідні окремо: доставка готових страв, оренда обладнання або обслуговування урочистостей.

Кейтеринг значно заощадить Ваш час та сили. Ми втілимо усі Ваші ідеї в реальність. Якщо захочете здивувати своїх гостей, пропонуємо анімаційні станції у різних напрямках.

Це смачне та видовищне шоу, яке прикрасить та зробить ефектним будь-який захід. Концепцію анімаційної кухні ми розробляємо для кожного клієнта індивідуально, виходячи з концепції та формату події. Приклади таких станцій: салат-бар, карвінг-станція сирів або хамона, бургер-станція, тепаньяки (спосіб приготування їжі та кулінарне шоу – традиція обсмажувати на розпеченій поверхні продукти перед гостями), WOK – анімація для цінителів здорового харчування, Street BBQ, десертна анімація. Ви можете бути впевнені, що ми створимо чарівну та незабутню атмосферу, а гості надовго запам'ятають Ваш захід. Ми вміємо дивувати!

Для проведення заходів, від сімейних та ділових до майстер-класів та приватних вечірок, ми створили власний подійний простір Mill Hub. Це просторий ресторан зі світлою верандою та літньою терасою. Весь дизайн продуманий так, щоб створити атмосферу затишку та гостинності. А ідеальна європейська кухня доповнить картину.

Якщо Ви вирішили організувати захід самостійно, наша компанія готова допомогти і з цим завданням. Ми надаємо послуги оренди посуду та меблів, та доставку закусок та готових страв. Оренда – це значна економія часу, адже не потрібно турбуватися про купівлю та доставку всього необхідного обладнання, а також щодо бюджету. На нашому сайті надано широкий асортимент, який задовольнить усі Ваші запити та допоможе провести будь-яке свято без зайвого клопоту. А якщо Ви не бажаєте витрачати свій час на приготування страв або закусок, можете замовити готові набори їжі на нашому сервісі Ящик для їжі. Ми гарантуємо якість продуктів, швидку доставку та широкий асортимент, де кожен обов'язково знайде щось на свій смак.

Замовляючи будь-яку з послуг компанії Vip Catering, Ви можете бути впевнені у бездоганній якості та висококласному сервісі. Наш досвід, власне технологічне обладнання, команда професіоналів допоможуть втілити в життя найсміливіші очікування від виїзного ресторанного обслуговування. VipCatering створює неповторну урочисту атмосферу на заходах та дарує чудовий настрій. Ми дбаємо про кожного гостя, а обслуговування проводимо із щирою любов'ю до справи. З нами як розкішний виїзний банкет, так і сімейний званий обід чи вечеря пройдуть бездоганно та яскраво. У нас найпрофесійніше кейтерингове обслуговування у Києві. Телефонуйте нашому менеджеру і ми створимо свято Вашої мрії!

Вітаємо!
Давайте будемо добрі, скажіть слова: