RU UK
RU UK
Онлайн заява

Весілля

VIP Catering / Послуги / Весілля

Виїзні весілля стають популярнішими з кожним днем. Все частіше молодята вибирають виїзну церемонію в незвичайних місцях: теплохід, або старовинний замок, дах висотного будинку, музей, пляж або ботанічний сад. У більшості таких місць немає кухні та можливості готувати, але для нашої команди це не є проблемою. Адже організація виїзного весілля – один із пріоритетних напрямків виїзного обслуговування VIP Catering.

Весільний кейтеринг передбачає виїзд персоналу компанії з повним ресторанним сервісом на місце та час, обумовлений клієнтом. Ми беремо на себе весь комплекс послуг з організації виїзної церемонії та весільного бенкету. Довірте нам організацію своєї урочистості, і ми влаштуємо феєричний банкет з нестандартною подачею страв, вишуканим сервіруванням та елегантними аксесуарами.

Відео про послугу
Весілля
15 років ми відточуємо вміння дивувати гостей на заходах
Проведені заходи
Де провести захід: весілля, корпоратив, нарада чи стратегічна сесія?
Наші проекти

Кейтеринг на весілля – це вибір тих молодят, які цінують оригінальність, нестандартність та креативність. Це чудова можливість проявити свою індивідуальність і неповторність. До основних переваг весільного кейтерингу належать такі моменти:

- Втілення в реальність побажань та фантазій молодят;

- Можливість проведення свята у дивовижних місцях;

– відсутність обмежень за кількістю запрошених;

- Високий рівень та бездоганність сервісу навіть на природі;

- Організація вишуканого сервірування та оригінальної подачі страв;

- Широке розмаїття найсмачніших страв та напоїв;

– Можливість проведення тематичного та ефектного свята.

Довіртеся нам – і ваше весілля буде незабутньо вражаючим і чарівним! Нехай цей день подарує масу задоволення та приємних вражень, залишившись у пам'яті приємними спогадами на довгі роки щасливого сімейного життя. Ми проведемо яскраве, незабутнє та неординарне свято, як на природі, так і в приміщенні. Якщо Ви мрієте про організований весільний банкет, не схожий на інші весілля у Києві – VIP Catering допоможе Вам у цьому. Ваше свято це наша турбота!

Вартість виїзної церемонії та виїзного обслуговування від Віп Кейтерінг залежить від особливостей меню та концепції урочистостей, кількості гостей та необхідності оренди технічних засобів, меблів та посуду. Щоб отримати професійну консультацію щодо того, як організувати весілля та весільний кейтеринг, зв'яжіться з нашим менеджером.