RU UK
RU UK
Онлайн заява

Коктейль кейтеринг

VIP Catering / Послуги / Коктейль кейтеринг

Важко переоцінити значення зустрічей-прийомів у розвиток та налагодження ділових контактів. Ви зможете обмінятися інформацією, познайомитись з потрібними людьми чи провести презентацію. Наша компанія рада запропонувати свої послуги щодо організації заходу формату «Коктейль». Як правило, такі заходи поділяються на два види: діловий коктейль та коктейльна вечірка. Коктейль часто влаштовується у вечірній час і триває трохи більше двох-трьох годин. У його рамках не передбачається посадка гостей за столики, прийом відбувається стоячи, а на коктейльних столах немає виделок та тарілок.

VIP Catering має мобільні барні стійки, які можуть бути швидко встановлені в будь-якому місці проведення коктейлю. У нашому арсеналі також весь необхідний посуд, інвентар, необхідний організації коктейлю.

Відео про послугу
Коктейль кейтеринг
15 років ми відточуємо вміння дивувати гостей на заходах
Проведені заходи
Де провести захід: весілля, корпоратив, нарада чи стратегічна сесія?
Наші проекти

Коктейль - світський захід, що проводиться у вечірній час, що характеризується полегшеним варіантом напівофіційного дрес-коду. Це своєрідний різновид фуршету, у форматі якого більша увага приділяється напоям, а не їжі. Пропонуються лише легкі закуски, що м'яко відтіняють смак пропонованих напоїв. Саме різноманітні напої та тематичні коктейлі є головною родзинкою такого вечора.

До основних переважних особливостей заходу у вигляді коктейлю належать такі основні моменти:

· Проведення у спеціально відведених приміщеннях або на природі;

· Прийняття на малій території більше запрошених;

· Відсутність прив'язки до столу, свобода переміщення людей;

· Невимушеність, легкість та свобода спілкування гостей;

· Оригінальна подача закусок маленькими порціями - канапе, тарталетки та рулетики;

· Широкий вибір напоїв та коктейлів, у тому числі алкогольних;

· Відсутність столових меблів та посуду, напої та закуски розносять офіціанти.

Наша кейтерингова компанія організує коктейль у будь-якому місці та у будь-який час доби. Це модна та ефектна форма прийняття гостей та проведення корпоративних заходів у Києві. Виїзний коктейль-бар доречний для світського прийому, ділової події чи корпоративної вечірки. Ми професійно організуємо виїзний коктейль-кейтеринг, щоб вигідно виділити Вас серед конкурентів, покращити імідж Вашої компанії та залишити найкращі враження у Ваших гостей. Зв'яжіться з нашим менеджером, щоб докладніше дізнатися про особливості організації вечірки формату «Коктейль» та можливості її реалізації.