RU UK
RU UK
Онлайн заява

Кава брейк

VIP Catering / Послуги / Кава брейк

Кава-брейк – це невелика перерва протягом семінару, конференції чи засідання, що дозволяє учасникам трохи відійти від офіціозу та обговорити нагальні теми з колегами за філіжанкою кави у маленьких групках або просто перекусити та зарядитися енергією на продовження заходу. Така перерва триває від 20 до 40 хвилин.

Чому перерва, а не кава до кабінету?
В офісі будь-якої компанії клієнту або партнеру, згідно з етикою, запропонована чашка кави або чаю. Але коли йдеться про важливі переговори та присутність безлічі делегатів, з організацією частування власними силами можуть виникнути проблеми.

Відео про послугу
Кава брейк
15 років ми відточуємо вміння дивувати гостей на заходах
Проведені заходи
Де провести захід: весілля, корпоратив, нарада чи стратегічна сесія?
Наші проекти

Кава-брейк від компанії VIP Catering – це:

· Тільки якісна кава, підготовлена ​​вода та свіжі солодощі та закуски

· Оперативна підготовка – кава буде гарячою, але не обпікаючою

· Оригінальне, заздалегідь затверджене меню, що відповідає вашим смакам та бажанням

· Зручне та оформлене за всіма правилами сервірування з використанням посуду та обладнання компанії

· Професійний обслуговуючий персонал

· Ідеальна чистота після заходу

Найкращий час для організації кава-брейку – перед підписанням важливих документів, ухваленням рішення про подальші перспективи. Кава здатна тонізувати, а легкі закуски та солодощі дозволять вгамувати почуття голоду без пересичення. У такому стані люди легше йдуть на контакт, що дуже важливо у ділових відносинах.

Надавши перевагу організації кави паузи від компанії VIP Catering, ви можете розраховувати на особливу думку про вашу компанію з боку гостей та партнерів. Навіть короткостроковий захід дозволить ідентифікувати вашу компанію як солідну і стабільну, що в процесі переговорів обов'язково зіграє свою роль. Здивуйте ділових партнерів – організуйте каву-брейк. Немає часу чи фізичної можливості? Ми до ваших послуг! Кава-брейк від VIP Catering – це смачна кава, оригінальне меню та особлива атмосфера, яка зіграє на користь вашої компанії!