RU UK
RU UK
Онлайн заява

Гастрономічні анімації

VIP Catering / Послуги / Гастрономічні анімації

Останнім часом анімаційна кухня стає все більш трендовою та затребуваною у Києві. Це смачно та видовищно, це гастрономічне шоу, яке прикрасить будь-який захід та стане його родзинкою.

Ми пропонуємо більше 30 анімацій у різних напрямках. Це всілякі карвінг-станції сирних або м'ясних делікатесів, WOK-анімація, «Street BBQ» з елементами шоу-кухні, бургер-станції, маршмелоу…це лише короткий перелік послуг, які ми пропонуємо та розробляємо для кожного клієнта індивідуально, виходячи з концепції та формату заходу

Щоб отримати більш детальну інформацію про роботу гастрономічних станцій Vip Catering, достатньо лише зв'язатися з нашим менеджером.

Відео про послугу
Гастрономічні анімації
15 років ми відточуємо вміння дивувати гостей на заходах
Проведені заходи
Де провести захід: весілля, корпоратив, нарада чи стратегічна сесія?
Наші проекти

Гастрономічна анімація – це видовищне приготування страв на очах у гостей, де кухарі демонструють свою майстерність та залучають їх до цього процесу.

Останнім часом анімаційна кухня стає все більш трендовою та затребуваною у Києві. Це смачно та видовищно, це гастрономічне шоу, яке прикрашає будь-який захід та стає його родзинкою.

Переваг такого виду кейтерингу безліч. Гастрономічна анімація це ще один вид активності та розваги для гостей заходу, а значить це збільшує їхню залученість, страви віддані «з підножу» завжди найсмачніші, можна регулювати швидкість подачі страв, багатий вибір страв та їх оформлення.