RU UK
RU UK
Онлайн заява

фуршет

VIP Catering / Послуги / фуршет

Бажаєте налагодити нові бізнес-зв'язки, організувати презентацію нового продукту чи є привід для корпоративного свята? Компанія VIP Catering пропонує організувати фуршет для гостей та співробітників – у потрібний час, зручному місці, на найвищому рівні якості обслуговування. Проведення фуршетів користується найбільшим попитом у Києві.

Фуршет: особливості послуги.

У формі фуршету можуть відбуватися корпоративні заходи – зустрічі, прийоми, ділові знайомства. Особливість та перевага такого заходу – можливість прийняти відразу кілька десятків і навіть сотень людей одночасно, вирішити важливі питання у спокійній, невимушеній атмосфері спілкування та дегустації закусок, легких напоїв та коктейлів.

Відео про послугу
фуршет
15 років ми відточуємо вміння дивувати гостей на заходах
Проведені фуршети
Відповідні локації для проведення гарного заходу у форматі фуршету
Наші проекти

Організація фуршету

Назва "фуршет" походить від французького "fourchette", що в перекладі буквально означає "вилка". Тому в масштабах цього заходу прийом їжі здійснюється переважно вилкою. При цьому гості вільно пересуваються територією, самостійно обирають собі закуски, страви та напої, невимушено та легко спілкуючись один з одним.

До основних переважних особливостей фуршету належать:

· Можливість запросити та обслужити більшу кількість людей;

· Універсальність для проведення різних заходів;

· Можливість організації, як у ресторанах та кафе, так і на природі;

· Свобода переміщення та невимушеність спілкування гостей;

· Широке меню, що включає основні страви, закуски, десерти;

· Різноманітні пропозиції щодо напоїв та алкоголю;

· Оригінальність оформлення столів та зручна подача їжі;

· Вибір гостями закусок та напоїв на свій смак;

· Ненав'язливе та майже непомітне обслуговування офіціантами.

ТОП-5 аспектів, що формують успіх вашого фуршету:

  1. Меню. VIP Catering готові запропонувати вам варіанти традиційних і вишуканих закусок – гарячих та холодних, а також карту напоїв, що відповідає вашому вибору.

  2. Сервірування. Особливість фуршету – поєднання дегустації страв та напоїв із спілкуванням у рамках етикету. Тому для таких заходів використовується спеціальний посуд та аксесуари. Наші професіонали готові забезпечити правильне, зручне та естетично оформлене сервірування столів.

  3. Оформлення зали. Вільне переміщення - одна з важливих умов фуршету, тому величезну роль грає правильне розміщення столів. Ми знаємо, як перетворити приміщення на красиво оформлену та зручно обставлену фуршетну залу – спеціально для вас!

  4. Правильний розрахунок. Вам потрібно вказати очікувану кількість гостей, а про комфорт, гарний настрій та задоволення смакових уподобань подбають професіонали VIP Catering!

  5. Цінова політика VIP Catering, яка стане одним із вагомих аргументів на користь вибору нашої компанії.

Довірте організацію фуршету під ключ у Києві VIP Catering – і ваша ділова зустріч запам'ятається смаком, стилем та чудовою атмосферою!