RU UK
RU UK
Онлайн заява

Барбекю

VIP Catering / Послуги / Барбекю

Барбекю – один із найпопулярніших видів корпоративного та сімейного відпочинку. З якого б приводу не проводилася вечірка у стилі BBQ, чи то приватне святкування на вашій території, чи масштабний корпоративний захід, ви можете бути впевнені у його успіху, якщо довірите його організацію професіоналам компанії Vip Catering.

Самостійна організація барбекю на природі вимагатиме багато часу та сил. Набагато простіше звернутися до компанії, на яку барбекю-кейтеринг один із видів професійної діяльності. Ми пропонуємо наступний комплекс послуг виїзного обслуговування.

Відео про послугу
Барбекю
15 років ми відточуємо вміння дивувати гостей на заходах
Проведені заходи
Де провести захід: весілля, корпоратив, нарада чи стратегічна сесія?
Наші проекти

Організація барбекю у Києві

Ми пропонуємо наступний комплекс послуг виїзного обслуговування:

– розробка концепції проведення барбекю та складання сценарію

– багатий вибір BBQ страв та гастрономічних анімаційних зон

- Бездоганна якість продуктів

– широкий асортимент власного технологічного обладнання

Ми маємо великий досвід організації пікніків у Києві будь-якого рівня: від сімейної урочистості (барбекю-шашлик) до корпоративних виїздів (ресторан-барбекю) з великою кількістю запрошених. Професіоналізм та досвід у проведенні виїзних заходів – переваги VipCatering, які будуть працювати на вас, на кожному святі! Професійна консультація щодо того, як організувати барбекю-захід у Києві, в Україні на найвищому рівні, зверніться до нашого менеджера.