RU UK
RU UK
Онлайн заява

Банкет

VIP Catering / Послуги / Банкет

Банкет – це урочисте святкування будь-якої події особистого чи громадського характеру, що супроводжується частуваннями за наперед визначеним меню. Приводом для бенкету може бути святкування дня народження, весілля, новорічний корпоратив та інші події. Дуже складно самостійно організувати такі заходи, тому варто звернутись до професіоналів. Vip Сatering допоможе Вам створити неповторну урочисту атмосферу банкету та подарує чудовий настрій. Ваш захід пройде бездоганно та яскраво.

Компанія Vip Сatering розпланує до найдрібніших деталей та організує виїзний ресторан у будь-якому зручному для Вас місці. Довіряючи організацію банкету нашої компанії, Ви, безумовно, можете розраховувати на високий професіоналізм, бездоганну кухню та високий сервіс.

Відео про послугу
Банкет
15 років ми відточуємо вміння дивувати гостей на заходах
Проведені фуршети
Відповідні локації для проведення гарного заходу у форматі фуршету
Наші проекти

Компанія Vip Сatering розпланує до найдрібніших деталей та організує виїзний ресторан у будь-якому зручному для Вас місці. Довіряючи організацію банкету нашої компанії, Ви, безумовно, можете розраховувати на високий професіоналізм, бездоганну кухню та високий сервіс, індивідуальний підхід до розробки меню. Ми перетворимо урочистий обід чи вечерю на кулінарну симфонію.

Чому краще організувати банкет на замовлення?

Теоретично, організувати гуляння до свята можна самостійно. Для того щоб все пройшло на найвищому рівні, необхідно:

· Підібрати заклад із хорошою репутацією та домовитися про оренду

· Вивчити та узгодити меню, визначитися з алкогольними та іншими напоями

· Оформити зал згідно з стилем святкового приводу

· Сплатити послуги закладу, декораторів, обслуговуючого персоналу

· Під час свята тримати на контролі роботу офіціантів

· Після закінчення банкету переконатися, що все пройшло в рамках обумовлених умов та бюджету.

Трудомісткий і витратний процес, чи не так? То чому б не довіритись фахівцям, які втілять ваші бажання – на вигідних умовах за термінами та ціною? Ми працюємо по Києву та всій Україні!

У яких випадках варто довірити організацію банкету Vip Сatering?

· Ви хочете витратити мінімум нервів та часу для вирішення організаційних моментів.

· Вам ніколи об'їжджати ресторани, вести переговори з адміністрацією закладів, вирішувати питання “забороненого/дозволеного”

· Бажаєте, щоб святковий стіл був красиво сервірований, а меню вражало різноманітністю ситних та легких страв – традиційних чи екзотичних.

· Для вас важливо, щоб напої відповідали замовленій кухні.

· Ви турбуєтеся про комфорт гостей, і якість обслуговування та професіоналізм персоналу – не на останньому місці.

· Хочете скористатися законним правом насолодитися святом сповна, замість виснажливої ​​підготовки та розбирання наслідків святкового столу.

· Ви - ділова людина, і співпрацюєте тільки з профі своєї справи.

Якщо не знаєте з чого почати – зверніться до нашого менеджера за професійною консультацією і він допоможе у всіх питаннях, що стосуються виїзного обслуговування. VIP Сatering: банкети, для яких варто шукати приводи!