RU UK
RU UK
Онлайн заява

Кухня Шефа

VIP Catering / Проекти / Кухня Шефа
Про проект
Кухня Шефа

Спільна трапеза може зміцнити та згуртувати колектив. Створіть для працівників комфортні умови – ми організуємо правильне харчування для ваших співробітників у зручному для Вас форматі.

Завдання Організація харчування для вашої компанії. Підбір комнади шеф-кухарів та штату співробітників, індивідуальна розробка меню з урахуванням ваших пожелнай.

В даний час ми активно розвиваємося у напрямку корпоративного та індустріального харчування. Філософія нашої компанії-надати гостю можливість насолодитися безкомпромісною якістю продукції за доступною ціною.

Ми зацікавлені у розширенні власної мережі їдалень на території заводів, бізнес-центрів, корпорацій, в адміністративних та комерційних будинках, а також у місцях високої прохідності людських потоків. Ми готові розглянути і пропозиції від діючих їдалень та підприємств громадського харчування.

Сучасний дизайн їдальні може бути адаптований нами під інтер'єр Вашого офісу, що дозволяє покращити внутрішню інфраструктуру будівель та як наслідок підвищити привабливість об'єкту нерухомості для орендарів, створити максимально комфортні умови для власника.

перейти на сайт